Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Aaaby znaleźć zagranicznego partnera: atrakcyjnego, solidnego, w sam raz dla Twojej firmy... Przejdź kolejne moduły szkolenia "ABC eksportera"

  • Autor: ans
  • Data: 2011-11-30 20:46:39
  • Odsłon: 3067
[Ilustracja do artykułu] Wprawdzie w biznesie ślubów się nie bierze, ale zagraniczny partner biznesowy to długoterminowa decyzja. Jeśli inwestujesz swój czas i tak cenne dziś zasoby w działalność eksportową, zdobądź solidną wiedzę o poszukiwaniu zagranicznych partnerów biznesowych oraz prowadzeniu współpracy w nowych modułach szkolenia Akademii PARP "ABC eksportera".

Pierwsze moduły, uruchomione pod koniec października 2011, dają podstawową orientację w korzyściach i zagrożeniach dla firm planujących działalność eksportową, pomagają przygotować do tego ważnego kroku organizację swojego biznesu, zwłaszcza od strony księgowości, marketingu, a także obsługi nowych procedur celnych i podatkowych.

Nowouruchomione, pozostałe moduły wskazują jak i gdzie poszukiwać partnerów zagranicznych, nawiązywać kontakty, jak oceniać potencjał potencjalnych partnerów oraz jak z nimi współpracować na różnych etapach. W modułach znajdziesz także elementy rozstrzygania sporów oraz finansowania i ubezpieczania działalności eksportowej, w tym korzystając ze środków publicznych.

Poniżej link pozwalający na szybki zapis do szkolenia "ABC Eksportera" oraz krótka prezentacja o tym szkoleniu. Serdecznie zapraszamy!


Przykładowy ekran ze szkolenia "ABC Eksportera"

Kliknij, aby zapisać się lub zalogować się do tego szkolenia.


Ekran z prezentacji "Przekrocz granice - eksportuj!"

Zobacz prezentację "Przekrocz granice - eksportuj!" (w nowym oknie)Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: