Studia przypadków

Mieć oko na software [ilustracja do artykułu]

Przykład rebug.io pokazuje, że ewolucja usługi, i to już działającej, to nic niezwykłego w świecie startupowym – stworzone przez wrocławian oprogramowanie do automatycznego wyłapywania błędów programistycznych znalazło wiele innych zastosowań. Od ulepszenia obszarów UX (user experience) po przeprowadzenie klienta przez proces zakupowy na stronie internetowej. W przyszłości firma chce zatrudnić wyjątkowych testerów – osoby z zespołem Aspergera i wysokofunkcjonujących autystyków.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Mierz zamiary na siły! Nowe moduły szkolenia

  • Autor: ans
  • Data: 2011-10-06 02:19:46
  • Odsłon: 4157
[Ilustracja do artykułu] Czego potrzeba, aby nowy biznes "wypalił"? Romantycznej wiary w sukces, dobrego pomysłu, zainteresowania klientów, kapitału na start... A co jest najbardziej niedoceniane w nowostartujących biznesach? Wiedza o finansach to nie jest problem dla księgowych! Przybliżamy ją w nowych modułach szkolenia "Finanse dla niefinansistów".

Mierz zamiary na siły - to praktyczne przesłanie łączy nowe moduły szkolenia "Finanse dla niefinansistów", uruchomione na początku października 2011. Szczególnie polecamy wszystkim nowym przedsiębiorcom!

Nowe moduły są poświęcone rachunkowi zysków i strat, finansowaniu działalności i ocenie opłacalności. Poznasz w nich bezduszną, ale niezawodną i fundamentalną miarę każdej organizacji działającej "for-profit" czyli dla zysku. Dowiesz się jak ważny jest kapitał obrotowy netto, często niedoceniany przy planowaniu nowego biznesu oraz jak określić efektywność ekonomiczno-finansową dla Ciebie, innych inwestorów czy dla banku, w którym starasz się o kredyt dla swojej firmy.

Wszystkie moduły składają się na kompleksowe i poradnikowe szkolenie pozwalające zrozumieć tajniki wiedzy o finansach. Brak tej wiedzy jest jedną z głównych przyczyn, dla których 70% nowopowstających biznesów nie przeżywa pierwszych 5 lat funkcjonowania!

Poniżej link pozwalający na szybki zapis do szkolenia "Finanse dla niefinansistów" oraz krótka prezentacja o tym podstawowym szkoleniu biznesowym. Serdecznie zapraszamy!


Przykładowy ekran ze szkolenia "Finanse dla niefinansistów"

Kliknij, aby zapisać się lub zalogować się do tego szkolenia.


Ekran z prezentacji "Finanse dla prawdziwych niefinansistów"

Zobacz prezentację "Finanse dla prawdziwych niefinansistów" (w nowym oknie)Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: