Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP na Lubelszczyźnie

  • Autor: tmh
  • Data: 2006-12-22 00:32:43
  • Odsłon: 2440
[Ilustracja do artykułu] Ostatni w tym roku warsztat stacjonarny Akademii PARP odbył się 15 grudnia w Chełmie. Spotkanie z regionalnymi przedsiębiorcami z MMŚP odbyło się w Chełmskiej Bibliotece Publicznej.

Warsztat miał na celu zapoznanie uczestników ze szkoleniami internetowymi, działaniem portalu Akademii PARP oraz systemem wsparcia – helpdesku i tutorów. Przedsiębiorcy poznali multimedialne i interaktywne szkolenia internetowe opracowane specjalnie dla małych i średnich firm przez Estakada.pl, narzędzia wsparcia oraz inne formy e-learning.W czasie wykładu i dyskusji ekspert merytoryczny Akademii PARP Krzysztof Rybarczyk przedstawił zagadnienia dotyczące rachunku kosztów w MMŚP – prezentując zarówno techniki sprawdzone w praktyce MMŚP, jak i nowoczesne koncepcje oparte na procesach takie, jak rachunek kosztów działań ABC. Po wykładzie uczestnicy mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji z opiekunem i ekspertem.

Większość przybyłych właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw zadeklarowała, że na pewno zaloguje się na portalu Akademii PARP jeszcze tego samego dnia.Akademia PARP ponownie odwiedzi województwo lubelskie w 2007 roku.


Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: