Studia przypadków

Ziarnko do ziarnka … i mamy biznes [ilustracja do artykułu]

Przykład firmy BHZ Agromat pokazuje, że nie trzeba być jednorożcem aby odnieść rynkowy sukces. Na działalności dystrybucyjnej też się nieźle zarabia. Trzeba tylko znaleźć odpowiednią niszę, jak Zbigniew Matusiak, którego firma sprzedaje surowce ekologiczne w całej Europie.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP na Lubelszczyźnie

  • Autor: tmh
  • Data: 2006-12-22 00:32:43
  • Odsłon: 2271
[Ilustracja do artykułu] Ostatni w tym roku warsztat stacjonarny Akademii PARP odbył się 15 grudnia w Chełmie. Spotkanie z regionalnymi przedsiębiorcami z MMŚP odbyło się w Chełmskiej Bibliotece Publicznej.

Warsztat miał na celu zapoznanie uczestników ze szkoleniami internetowymi, działaniem portalu Akademii PARP oraz systemem wsparcia – helpdesku i tutorów. Przedsiębiorcy poznali multimedialne i interaktywne szkolenia internetowe opracowane specjalnie dla małych i średnich firm przez Estakada.pl, narzędzia wsparcia oraz inne formy e-learning.W czasie wykładu i dyskusji ekspert merytoryczny Akademii PARP Krzysztof Rybarczyk przedstawił zagadnienia dotyczące rachunku kosztów w MMŚP – prezentując zarówno techniki sprawdzone w praktyce MMŚP, jak i nowoczesne koncepcje oparte na procesach takie, jak rachunek kosztów działań ABC. Po wykładzie uczestnicy mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji z opiekunem i ekspertem.

Większość przybyłych właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw zadeklarowała, że na pewno zaloguje się na portalu Akademii PARP jeszcze tego samego dnia.Akademia PARP ponownie odwiedzi województwo lubelskie w 2007 roku.


Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: