Studia przypadków

Jakie treści zawiera biznesplan i jak go napisać? [ilustracja do artykułu]

Coraz częściej słyszymy, że biznesplan to przestarzałe narzędzie, które nie przystaje do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości rynkowej, zwłaszcza w kontekście mikro- i małych firm rozpoczynających działalność. Niemniej, przy staraniu się o pozyskanie kapitału od instytucji finansowych, jest on w większości przypadków warunkiem koniecznym do rozpatrzenia wniosku o kredyt inwestycyjny czy otrzymania pieniędzy z funduszu.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Warsztat regionalny w świętokrzyskiem

  • Autor: tmh
  • Data: 2006-12-21 02:27:26
  • Odsłon: 2633
[Ilustracja do artykułu] 14 grudnia Akademia PARP gościła w Kielcach. Spotkanie miało miejsce w Urzędzie Miasta.

Przybyli przedsiębiorcy wzięli udział w prezentacji nt. szkoleń internetowych, działania portalu Akademii PARP oraz systemu wsparcia. Dowiedzieli się dlaczego małe i średnie firmy powinny się szkolić, a także poznali zalety edukacji przez Internet.

Po krótkiej przerwie Anita Pająk z Urzędu Miasta przedstawiła programy wsparcia biznesu w województwie świętokrzyskim.

Obecny na warsztacie przedstawiciel opiekunów Akademii PARP prezentował, co należy zrobić, aby zostać uczestnikiem szkolenia internetowego oraz jakie są zasady zaliczania materiału. Opiekun wraz z ekspertem merytorycznym udzielali także wyczerpujących odpowiedzi na pytania przedsiębiorców.

Wykład i dyskusję poprowadził Krzysztof Rybarczyk, ekspert merytoryczny Akademii PARP. Omówił szereg zagadnień związanych z rachunkiem kosztów i elementami kontrolingu w MMŚP. W części warsztatowej uczestnicy mieli również okazję poeksperymentować z wideoczatami.Uczestnicy dopytywali się, czy będą organizowane kolejne warsztaty Akademii PARP w województwie świętokrzyskim. Już na wiosnę ruszają kolejne edycje warsztatów stacjonarnych Akademii PARP, na pewno będziemy znów w województwie świętokrzyskim!


Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: