Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Nowe zmiany w VAT od początku kwietnia 2011: zaktualizowane szkolenie VAT 2011

  • Autor: ans
  • Data: 2011-04-03 15:04:30
  • Odsłon: 2496
[Ilustracja do artykułu] Kolejne zmiany w ustawie dotyczącej podatku VAT weszły w życie 1 kwietnia 2011. Akademia PARP pomaga Ci być na bieżąco! Szkolenie „Podatek VAT 2011” zostało zaktualizowanie i udostępnione na portalu. Razem ze specjalnym dodatkiem dla przedsiębiorców z sektora MMŚP - kompendium o zmianach w VAT.

Uchwalona ostatnio przez Sejm nowelizacja ustawy o VAT jest istotna dla wielu podatników - przywraca niektóre zwolnienia, zmienia stawki, wprowadza odroczenia i opodatkowanie nowych działalności. Chcesz poznać obecnie obowiązujący stan prawny? Zapraszamy do zaktualizowanego, bezpłatnego szkolenia e-learning "Podatek VAT 2011", oczywiście w Akademii PARP.

Absolwenci tego szkolenia z sektora MMŚP automatycznie uzyskują dostęp do również zaktualizowanego kompendium, opracowanego wspólnie z doradcami podatkowymi.

Wcześniejsi absolwenci szkolenia "Podatek VAT 2011" mogą po prostu wrócić do interesujących ich lekcji. Jeśli wcześniej został Ci przyznany dostęp do kompendium, nie musisz przechodzić jeszcze raz całego szkolenia. Po prostu kliknij na link z kompendium.

Kliknij, aby zapisać się lub zalogować się do szkolenia „Podatek VAT 2011”.

Serdecznie zapraszamy!Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: