Studia przypadków

Niskopodłogowe na najwyższym poziomie [ilustracja do artykułu] Czy Polska może mieć swoją gwiazdę motoryzacji? Oto historia Solaris Bus & Coach S.A. - rodzimej firmy, która od wielu lat, z kompletnym produktem i pod własną marką odnosi sukcesy także poza Polską, w tym na bardzo konkurencyjnym rynku niemieckim!

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Niedosyt wiedzy o VAT? Kompendium zmian w przepisach!

  • Autor: ans
  • Data: 2011-02-20 13:17:33
  • Odsłon: 2892
[Ilustracja do artykułu] Szkolenie z podatku VAT 2011 bije rekordy popularności wśród szkoleń podatkowych! Pierwszych 1000 uczestników pojawiło się jeszcze w styczniu, w trzy tygodnie od uruchomienia w portalu Akademii PARP tej ważnej i pilnej aktualizacji.

W odpowiedzi na pojawiające się pytania przygotowaliśmy specjalną promocję merytoryczną. We współpracy z licencjonowanymi doradcami podatkowymi, autorami treści merytorycznej do szkolenia, panami: Grzegorzem Tomalą oraz Marcinem Szymankiewiczem, opracowaliśmy krótkie i pomocne w praktyce kompendium.

Jest to publikacja towarzysząca nowemu szkoleniu nt VAT, zawierająca zestawienie wybranych, najważniejszych zmian w przepisach VAT od 2011 roku. Kompendium jest dedykowane i dostępne dla uczestników z firm mikro, małych, średnich i dużych, którzy ukończyli szkolenie.

Link z kompendium aktywuje się automatycznie po ukończeniu szkolenia "Podatek VAT 2011", w dodatkowym boksie przy strukturze aktywności (po wejściu w menu Moje szkolenia > Obecne szkolenie). Serdecznie zapraszamy!


Boks z linkiem do kompendium,
jaki znajdziesz po zalogowaniu się do szkolenia.

Kliknij, aby zapisać się lub zalogować się do szkolenia „Podatek VAT 2011”.Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: