Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Ostatni dzwonek! Co fundusze UE mogą jeszcze zrobić dla Twojej firmy?

  • Autor: ans
  • Data: 2010-11-14 00:25:44
  • Odsłon: 3110
[Ilustracja do artykułu] Dzięki funduszom strukturalnym Unii Europejskiej nasz kraj się zmienia, widać to na ulicach, wie o tym każdy kierowca. A co słychać w Twojej firmie – czy w pełni korzystasz ze szkoleń Akademii PARP? Polecamy najnowsze „Pozyskiwanie funduszy UE na projekty w MŚP”!

Zakontraktowanych zostało już ponad 50 proc. pieniędzy unijnych przyznanych Polsce na lata 2007-2013. Jesteśmy już dalej niż na półmetku, niektóre fundusze skończą się jeszcze przed wyznaczonym terminem. Jeśli myślisz o aplikowaniu o fundusze UE dla własnej firmy, to już naprawdę ostatni dzwonek!

Każdy błąd we wniosku, powodujący jego odrzucenie, może być zaprzepaszczeniem szans na finansowanie dla Twojej firmy. Kluczową rolę w przyznaniu dofinansowania odgrywa pomysł oraz poprawne wypełnienie wniosku. Jakich błędów uniknąć, na co zwrócić szczególną uwagę, zarówno przygotowując wniosek jak i w dalszych etapach? Podpowiedzi znajdziesz w nowym szkoleniu internetowym Akademii PARP.

Interaktywne, multimedialne szkolenie „Pozyskiwanie funduszy UE na projekty w MSP” to osiem modułów pokazujących możliwości wsparcia przedsiębiorstwa MSP w ramach funduszy unijnych. Ułatwi zaplanowanie projektu, przygotowanie do napisania wniosku i sprawną realizację oraz rozliczanie projektu, po uzyskaniu planowanych środków.

Pierwsze moduły nt możliwości wsparcia UE dla MŚP, przygotowania i aplikowania o fundusze UE są już dostępne na portalu. Pozostałe moduły nt kwalifikowalności, polityk UE, zamówień publicznych, pomocy publicznej i wybranych zagadnień realizacji projektu dofinansowanego ze środków UE w MŚP – zostaną uruchomione w pierwszej połowie grudnia 2010.

Serdecznie zapraszamy!


Przykładowy ekran ze szkolenia
"Pozyskiwanie funduszy UE na projekty w MŚP"

Kliknij, aby zapisać się lub zalogować się do tego szkolenia.


O wybranych, typowych błędach w aplikowaniu o fundusze UE dowiesz się z prezentacji

Zobacz prezentację "Sztuka pisania wniosku o dofinansowanie" (w nowym oknie)Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: