Studia przypadków

Niskopodłogowe na najwyższym poziomie [ilustracja do artykułu] Czy Polska może mieć swoją gwiazdę motoryzacji? Oto historia Solaris Bus & Coach S.A. - rodzimej firmy, która od wielu lat, z kompletnym produktem i pod własną marką odnosi sukcesy także poza Polską, w tym na bardzo konkurencyjnym rynku niemieckim!

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Co jest dla Ciebie ważne w pracy?

  • Autor: ans
  • Data: 2010-10-15 05:17:06
  • Odsłon: 2982
[Ilustracja do artykułu] Jeśli chcesz szybko sprawdzić i porównać, co jest dla Ciebie ważne w życiu zawodowym, weź udział w krótkiej psychozabawie, jaką przygotowali eksperci Akademii PARP.

Z pomocą tej psychozabawy łatwiej będzie Ci wytyczyć kierunek rozwoju własnej kariery oraz przygotujesz się do ważnych decyzji w życiu zawodowym.

Jeśli już wiesz, co jest dla Ciebie ważne, warto zastanowić się czy osiągasz swoje cele zawodowe i czy będzie tak w przyszłości.

Na portalu, od razu po zalogowaniu do platformy, znajdziesz komplet modułów do najnowszego szkolenia Akademii PARP „Planowanie własnej kariery zawodowej”.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak poszukać swoich mocnych stron, jak zaplanować swoją własną ścieżkę kariery i podjąć konkretne kroki, aby poprawić coś w swoim życiu zawodowym: do bezpłatnego, multimedialnego szkolenia „Planowanie własnej kariery zawodowej” dzieli Cię już tylko chwila!

Kliknij, aby zapisać się lub zalogować się do tego szkolenia.Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: