Studia przypadków

Słoneczne megawaty [ilustracja do artykułu] Wspaniała historia uporu, ciężkiej pracy, talentu i organicznego sukcesu "made in Poland". Watt S.A. to liczący się na świecie producent kolektorów słonecznych,

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP na Śląsku

  • Autor: tmh
  • Data: 2006-12-12 18:10:39
  • Odsłon: 2357
[Ilustracja do artykułu] Kolejny regionalny warsztat Akademii PARP odbył się 6 grudnia w Gliwicach.

Warsztat miał miejsce w jednym z gliwickich hoteli, położonym w centrum miasta. W pierwszej części warsztatu przedsiębiorcy dowiedzieli się, dlaczego warto się szkolić, a także poznali zalety edukacji przez Internet.

Ekspert merytoryczny Akademii PARP Iwona Głażewska poprowadziła część merytoryczną i omówiła zagadnienia zarządzania jakością oraz przedstawiła metody i techniki poprawy produktywności MMŚP. Uczestnicy wzięli także udział w wykładzie i dyskusji z ekspertem.

W części warsztatowej przedsiębiorcy poznali zasady działania portalu Akademii PARP. Już na spotkaniu mogli się na nim zarejestrować. Na wszystkie pytania związane z uczestnictwem w szkoleniach internetowych Akademii PARP chętnie i wyczerpująco odpowiadał obecny na warsztacie opiekun.

Uczestnicy gliwickiego warsztatu byli pod wrażeniem szkoleń internetowych, przygotowanych przez firmę Estakada.pl. Kilka osób korzystało już z e-learningu. Uczestnicy byli zgodni co do tego, że szkolenia internetowe Akademii PARP są bardzo przyjazne w obsłudze, dzięki czemu na pewno z nich skorzystają.



Kolejne warsztaty regionalne Akademii PARP w województwie śląskim już w 2007 roku.


Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: