Studia przypadków

Niskopodłogowe na najwyższym poziomie [ilustracja do artykułu] Czy Polska może mieć swoją gwiazdę motoryzacji? Oto historia Solaris Bus & Coach S.A. - rodzimej firmy, która od wielu lat, z kompletnym produktem i pod własną marką odnosi sukcesy także poza Polską, w tym na bardzo konkurencyjnym rynku niemieckim!

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Warsztat w województwie zachodniopomorskim

  • Autor: and
  • Data: 2006-12-07 17:42:57
  • Odsłon: 2524
[Ilustracja do artykułu] Kolejnym miastem na trasie warsztatów Akademii PARP był Koszalin. Spotkanie odbyło się 1 grudnia w siedzibie Urzędu Miasta. Gospodarzem był Prezydent Miasta Mirosław Mikietyński.

Na spotkanie przybyło ponad 40 przedsiębiorców z całego województwa oraz dziennikarze lokalnych mediów i kierownictwo Urzędu Miasta.Oprócz prezentacji na temat szkoleń internetowych Akademii PARP, uczestnicy mogli wziąć udział w wykładzie i dyskusji z udziałem eksperta merytorycznego. Tą część poprowadziła mec. Wanda Lewandowska- radca prawny, specjalizujący się w zagadnieniach windykacji należności pieniężnych w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach (MMŚP).
Pani Mecenas uczestniczyła również w popołudniowych konsultacjach indywidualnych i dyskusji z wykorzystaniem czatów. Cały warsztat przebiegł wzorowo, szkolenia e-learning dedykowane dla MMŚP cieszyły się dużym zainteresowaniem.Kolejny warsztat Akademii PARP w województwie zachodniopomorskim odbędzie się w 2007 roku.


Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: