Studia przypadków

Mieć oko na software [ilustracja do artykułu]

Przykład rebug.io pokazuje, że ewolucja usługi, i to już działającej, to nic niezwykłego w świecie startupowym – stworzone przez wrocławian oprogramowanie do automatycznego wyłapywania błędów programistycznych znalazło wiele innych zastosowań. Od ulepszenia obszarów UX (user experience) po przeprowadzenie klienta przez proces zakupowy na stronie internetowej. W przyszłości firma chce zatrudnić wyjątkowych testerów – osoby z zespołem Aspergera i wysokofunkcjonujących autystyków.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Co może pracodawca? Co może pracownik?
Oczekiwane szkolenie z prawa pracy już dostępne!

  • Autor: ans
  • Data: 2010-06-27 13:19:46
  • Odsłon: 2624
[Ilustracja do artykułu] Kodeks pracy jako główny akt prawny regulujący polski rynek pracy od dawna budził wiele gorących sporów i odzwierciedlał liczne kompromisy. W znacznej mierze właśnie przez to prawo pracy mamy złożone, skomplikowane i niekiedy wymagające interpretacji. Akademia PARP pomaga poradzić sobie w gąszczu tych przepisów – bezpłatne szkolenie z prawa pracy jest już dostępne na portalu!

Dostawaliśmy wiele zgłoszeń od uczestników Akademii PARP wskazujących potrzebę kompleksowego szkolenia nt prawa pracy. Dużą popularnością cieszą się moduły o tej tematyce w innych szkoleniach - poświęconych zarządzaniu personelem (moduły Elementy prawa pracy, Dyscyplina pracy i zwolnienia pracowników) i zakładaniu własnej firmy (moduł Obowiązki związane z zatrudnianiem pracowników).

Opracowanie tego jubileuszowego, dwudziestego już szkolenia Akademii PARP okazało się szczególnie trudnym zadaniem. Musieliśmy starannie dobierać przykłady, ze świadomością polaryzacji opinii nt funkcjonującego prawa pracy. Jest to więc szkolenie wyjątkowe.

Jesteśmy jednak przekonani, że okaże się bardzo pożyteczne zarówno dla przedsiębiorców, rozwijających swoje własne biznesy, jak i dla pracowników, wiążących swoją karierę z określoną firmą. Szkolenie „Prawo pracy w MŚP” pomoże pracodawcom i pracownikom budować świadomość swoich interesów – tych rozbieżnych i tych wspólnych – na gruncie obowiązującego prawa.


Zobacz prezentację jak skorzystać z nowoczesnych form zatrudnienia przedstawionych w szkoleniu z prawa pracy, jeśli dopiero zaczynasz swój biznes i zatrudniasz pierwszych pracowników.

Zobacz prezentację "Nowoczesne formy zatrudnienia w Twojej firmie" (w nowym oknie)


Przykładowy ekran ze szkolenia Prawo pracy w MŚP

Kliknij, aby zapisać się lub zalogować się do tego szkolenia.Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: