Studia przypadków

Mieć oko na software [ilustracja do artykułu]

Przykład rebug.io pokazuje, że ewolucja usługi, i to już działającej, to nic niezwykłego w świecie startupowym – stworzone przez wrocławian oprogramowanie do automatycznego wyłapywania błędów programistycznych znalazło wiele innych zastosowań. Od ulepszenia obszarów UX (user experience) po przeprowadzenie klienta przez proces zakupowy na stronie internetowej. W przyszłości firma chce zatrudnić wyjątkowych testerów – osoby z zespołem Aspergera i wysokofunkcjonujących autystyków.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Kontynuacja Akademii PARP

  • Autor: tmh
  • Data: 2010-03-25 15:16:39
  • Odsłon: 2685
[Ilustracja do artykułu] Informacja od Pani Bożeny Lublińskiej-Kasprzak, Prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, na temat kontynuacji projektu Akademia PARP w latach 2010-2012

 

Szanowni Państwo,
Drodzy Uczestnicy Akademii PARP,

minęły już trzy lata działalności i rozwoju Akademii PARP. Bardzo cieszymy się z dotychczasowych sukcesów projektu, w tym licznego grona uczestników, przekraczającego 80 tysięcy osób. Szkolenia internetowe Akademii PARP zmieniają biznesową świadomość polskich przedsiębiorców i ich pracowników. Świadczą o tym zlecane przez PARP badania i ewaluacje oraz Państwa opinie. Z wielu źródeł dochodzą do nas informacje, że certyfikaty Akademii PARP służą naszym absolwentom w ich karierze zawodowej.

Przez ostatnie trzy lata nie tylko realizowaliśmy cele projektu, ale też obserwowaliśmy i reagowaliśmy na złożone zjawiska gospodarcze, takie jak fala emigracji zarobkowej czy światowa dekoniunktura. Chcemy nadal rozwijać się wraz z naszymi uczestnikami, jako ważny projekt społeczny i źródło atrakcyjnej wiedzy biznesowej dla pracowników mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw.

Z tym większą satysfakcją mam przyjemność poinformować, że została podpisana umowa na prowadzenie portalu Akademii PARP na trzy kolejne lata. Możemy kontynuować „flagowy” projekt e-learning realizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Akademia PARP wzbogaci swoją ofertę o czternaście nowych szkoleń internetowych – między innymi o tematyce podatkowej, szkolenia w formule blended learning, przeprowadzimy też ciekawe kampanie środowiskowe i tematyczne.

Serdecznie zachęcam do budowania swoich kompetencji zawodowych w Akademii PARP.

Bożena Lublińska-Kasprzak
Prezes Polskiej Agencji Rozwoju PrzedsiębiorczościForum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: