Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Kontynuacja Akademii PARP

  • Autor: tmh
  • Data: 2010-03-25 15:16:39
  • Odsłon: 2868
[Ilustracja do artykułu] Informacja od Pani Bożeny Lublińskiej-Kasprzak, Prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, na temat kontynuacji projektu Akademia PARP w latach 2010-2012

 

Szanowni Państwo,
Drodzy Uczestnicy Akademii PARP,

minęły już trzy lata działalności i rozwoju Akademii PARP. Bardzo cieszymy się z dotychczasowych sukcesów projektu, w tym licznego grona uczestników, przekraczającego 80 tysięcy osób. Szkolenia internetowe Akademii PARP zmieniają biznesową świadomość polskich przedsiębiorców i ich pracowników. Świadczą o tym zlecane przez PARP badania i ewaluacje oraz Państwa opinie. Z wielu źródeł dochodzą do nas informacje, że certyfikaty Akademii PARP służą naszym absolwentom w ich karierze zawodowej.

Przez ostatnie trzy lata nie tylko realizowaliśmy cele projektu, ale też obserwowaliśmy i reagowaliśmy na złożone zjawiska gospodarcze, takie jak fala emigracji zarobkowej czy światowa dekoniunktura. Chcemy nadal rozwijać się wraz z naszymi uczestnikami, jako ważny projekt społeczny i źródło atrakcyjnej wiedzy biznesowej dla pracowników mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw.

Z tym większą satysfakcją mam przyjemność poinformować, że została podpisana umowa na prowadzenie portalu Akademii PARP na trzy kolejne lata. Możemy kontynuować „flagowy” projekt e-learning realizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Akademia PARP wzbogaci swoją ofertę o czternaście nowych szkoleń internetowych – między innymi o tematyce podatkowej, szkolenia w formule blended learning, przeprowadzimy też ciekawe kampanie środowiskowe i tematyczne.

Serdecznie zachęcam do budowania swoich kompetencji zawodowych w Akademii PARP.

Bożena Lublińska-Kasprzak
Prezes Polskiej Agencji Rozwoju PrzedsiębiorczościForum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: