Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Rozpoczęła się XIII edycja Konkursu POLSKI PRODUKT PRZYSZŁOŚCI

  • Autor: ans
  • Data: 2009-12-15 19:24:59
  • Odsłon: 2354
[Ilustracja do artykułu] Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła nabór na kolejną, coroczną edycję Konkursu „Polski Produkt Przyszłości”. Konkurs jest objęty honorowym patronatem Ministra Gospodarki. Więcej szczegółów o konkursie można znaleźć na stronie konkursu. Oczywiście do udziału w konkursie serdecznie zapraszamy uczestników Akademii PARP.

Warto mieć własne produkty! Z własnymi produktami łatwiej zdobywać rynek, zarządzać zasobami, prowadzić i organizować działalność. Wielu dzisiejszych potentatów było kiedyś małymi i średnimi firmami wchodzącymi na rynek z własnymi, innowacyjnymi produktami. I to wcale nie musi być praca wielu pokoleń - czy ktoś słyszał o wyszukiwarce Google przed rokiem 1998? Albo o serwisie YouTube przed 2005?

W szkoleniach internetowych Akademii PARP uczestnicy mogą zdobywać praktyczną wiedzę jak zabezpieczyć swoje prawa do pomysłów i znaków towarowych, jak wprowadzić nowy produkt na rynek, jak zarządzać produktem, jak doskonalić istniejące produkty firmy. Pod poniższymi linkami można szybko zapisać się na wybrane szkolenia odpowiadające na powyższe pytania.

Ochrona własności intelektualnej i przemysłowej
Plan marketingowy w MŚP. Metoda marketing mix.
Jak rozwijać firmę - systemy zarządzania dla MŚP
Biznesplan

Dyżur ekspercki dotyczący XIII edycji Konkursu Polski Produkt Przyszłości odbędzie 8 lutego 2010 w godzinach 10:00 -- 12:00,
dokładna informacja na stronie
http://www.pi.gov.pl/pl/aktualnosci/13938.htmlForum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: