Studia przypadków

Słoneczne megawaty [ilustracja do artykułu] Wspaniała historia uporu, ciężkiej pracy, talentu i organicznego sukcesu "made in Poland". Watt S.A. to liczący się na świecie producent kolektorów słonecznych,

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Ostatnie dni, aby zapisać się na grę strategiczną on-line. Konkursy z nagrodami!

  • Autor: ans
  • Data: 2009-08-31 17:17:36
  • Odsłon: 2114
[Ilustracja do artykułu] Na pierwszą edycję strategicznej gry on-line Akademii PARP „Gwiezdne Szkolenia” zapisało się już ponad 200 osób z sektora MMŚP i planujących działalność, z czego kilkudziesięciu uczestników kontynuuje pasjonującą rozgrywkę!

Za nami warsztat w Jachrance (zdjęcia poniżej), podobnie jak emocje konkurowania na gwiezdnym rynku w ciągu dwóch pierwszych wirtualnych lat. Już tylko do 2 września 2009 trwać będzie trzeci wirtualny rok rozgrywki. Nadal wiele osób zwraca się z pytaniem, czy jeszcze można się zapisać. Jeszcze tak, ale już tylko przed wirtualną sprzedażą trzeciego roku, a więc przed 2 września 2009. Udział w przynajmniej dwóch (z czterech) wirtualnych lat gry jest potrzebny do zaliczenia tej unikalnej formy szkoleniowej.

Zdobywcy trzech najlepszych wyników na koniec czwartego roku gry zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami z logo Akademii PARP – są to kurtki, niedostępne dotąd w programie nagród Akademii PARP, świetnie chroniące przed ziemskim wiatrem.

Dodatkowo ogłaszamy kolejny konkurs! W grze „Gwiezdne szkolenia” jest wiele odniesień do książek Stanisława Lema, popularnych filmów takich jak „Matrix” czy „Gwiezdne wojny”. Uczestnik gry, który odkryje i prześle do końca rozgrywki (7 września 2009) najwięcej takich odniesień wykorzystanych we wstępie multimedialnym do gry – zdobędzie stalowy wizytownik, znakomicie świadczący o dobrym guście właściciela.

Wszystkim uczestnikom zapewniamy dobrą zabawę i biznesową wiedzę najwyższej próby. Serdecznie zapraszamy – do drugiego września zostało już tylko kilka dni!Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: