Studia przypadków

Jakie treści zawiera biznesplan i jak go napisać? [ilustracja do artykułu]

Coraz częściej słyszymy, że biznesplan to przestarzałe narzędzie, które nie przystaje do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości rynkowej, zwłaszcza w kontekście mikro- i małych firm rozpoczynających działalność. Niemniej, przy staraniu się o pozyskanie kapitału od instytucji finansowych, jest on w większości przypadków warunkiem koniecznym do rozpatrzenia wniosku o kredyt inwestycyjny czy otrzymania pieniędzy z funduszu.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Ostatnie dni, aby zapisać się na grę strategiczną on-line. Konkursy z nagrodami!

  • Autor: ans
  • Data: 2009-08-31 17:17:36
  • Odsłon: 2598
[Ilustracja do artykułu] Na pierwszą edycję strategicznej gry on-line Akademii PARP „Gwiezdne Szkolenia” zapisało się już ponad 200 osób z sektora MMŚP i planujących działalność, z czego kilkudziesięciu uczestników kontynuuje pasjonującą rozgrywkę!

Za nami warsztat w Jachrance (zdjęcia poniżej), podobnie jak emocje konkurowania na gwiezdnym rynku w ciągu dwóch pierwszych wirtualnych lat. Już tylko do 2 września 2009 trwać będzie trzeci wirtualny rok rozgrywki. Nadal wiele osób zwraca się z pytaniem, czy jeszcze można się zapisać. Jeszcze tak, ale już tylko przed wirtualną sprzedażą trzeciego roku, a więc przed 2 września 2009. Udział w przynajmniej dwóch (z czterech) wirtualnych lat gry jest potrzebny do zaliczenia tej unikalnej formy szkoleniowej.

Zdobywcy trzech najlepszych wyników na koniec czwartego roku gry zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami z logo Akademii PARP – są to kurtki, niedostępne dotąd w programie nagród Akademii PARP, świetnie chroniące przed ziemskim wiatrem.

Dodatkowo ogłaszamy kolejny konkurs! W grze „Gwiezdne szkolenia” jest wiele odniesień do książek Stanisława Lema, popularnych filmów takich jak „Matrix” czy „Gwiezdne wojny”. Uczestnik gry, który odkryje i prześle do końca rozgrywki (7 września 2009) najwięcej takich odniesień wykorzystanych we wstępie multimedialnym do gry – zdobędzie stalowy wizytownik, znakomicie świadczący o dobrym guście właściciela.

Wszystkim uczestnikom zapewniamy dobrą zabawę i biznesową wiedzę najwyższej próby. Serdecznie zapraszamy – do drugiego września zostało już tylko kilka dni!Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: