Studia przypadków

Jakie treści zawiera biznesplan i jak go napisać? [ilustracja do artykułu]

Coraz częściej słyszymy, że biznesplan to przestarzałe narzędzie, które nie przystaje do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości rynkowej, zwłaszcza w kontekście mikro- i małych firm rozpoczynających działalność. Niemniej, przy staraniu się o pozyskanie kapitału od instytucji finansowych, jest on w większości przypadków warunkiem koniecznym do rozpatrzenia wniosku o kredyt inwestycyjny czy otrzymania pieniędzy z funduszu.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Warsztat Akademii PARP podczas Europejskiego Tygodnia MSP

  • Autor: ans
  • Data: 2009-05-08 20:37:57
  • Odsłon: 2350
[Ilustracja do artykułu] Od 6 do 14 maja 2009 we wszystkich 27 krajach Unii Europejskiej, a także w Chorwacji, Turcji, Islandii, Liechtensteinie, Norwegii, Izraelu i Serbii, odbywać się będzie Europejski Tydzień MŚP. Wśród wielu wydarzeń poświęconych przedsiębiorczości będzie można się spotkać także z Akademią PARP!

Europejski Tydzień MŚP to inicjatywa rządu UE - Komisji Europejskiej, służąca organizacji cyklu imprez promujących przedsiębiorczość - konferencji, warsztatów, a także wydarzeń on-line. Dodatkowym celem inicjatywy jest stworzenie forum wymiany doświadczeń i pomysłów biznesowych.

W ramach inicjatywy Akademia PARP zorganizuje specjalny warsztat pt. „Zakładanie i prowadzenie własnej firmy w czasach światowego kryzysu”. Spotkanie odbędzie się 12 maja 2009 w Warszawie, w godzinach 10-14, w Centrum Konferencyjnym Zielna. „Zakładać firmę teraz czy przeczekać? Czy moja firma jest zagrożona? Jak oswoić światowy kryzys i dopasować się do nowych warunków?” - aby spróbować odpowiedzieć na te trudne i aktualne pytania, w programie spotkania zaplanowaliśmy wykład ekspercki, zapowiedź nowego szkolenia Akademii PARP oraz warsztat komputerowy - prezentację obecnych możliwości portalu Akademia PARP. Uczestnicy warsztatu będą mogli także wziąć udział w konkursie z nagrodami – drobnymi upominkami z logiem Akademii PARP.

Do udziału w spotkaniu szczególnie zachęcamy absolwentów i uczestników projektu Akademii PARP oraz innych przedsiębiorców z mikro, małych i średnich firm, osób planujących własny biznes – w tym studentów.

Uczestnictwo w warsztacie Akademii PARP jest bezpłatne. Formularz zgłoszeniowy z programem spotkania do pobrania znajduje się tutaj w formacie pdf. Ilość miejsc ograniczona.

Rekrutacja na warsztat zakończona z powodu braku miejsc.
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i przepraszamy tych z Państwa, którym zmuszeni byliśmy odmówić.Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: