Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Serdecznie witamy planujących działalność gospodarczą!

  • Autor: ans
  • Data: 2008-12-02 22:36:29
  • Odsłon: 2579
[Ilustracja do artykułu] Od 1 grudnia 2008 portal i projekt Akademii PARP jest otwarty także dla osób planujących działalność gospodarczą! Tym samym uczestnikami Akademii PARP mogą być studenci i osoby nieaktywne zawodowo, bezrobotni, pracownicy dużych firm, pracownicy administracji publicznej i organizacji pozarządowych.


Powiększenie grupy docelowej szkoleń Akademii PARP wynika z założeń Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, w ramach którego projekt Akademii PARP jest obecnie realizowany. Wszystkie możliwości portalu, oprócz programu nagród, stały się dostępne dla osób, które zadeklarują planowane założenie działalności i nie zlikwidowały firmy w okresie roku poprzedzającego przystąpienie do projektu.

Do tej pory szkolenia internetowe Akademii PARP były dostępne jedynie dla właścicieli i pracowników mikro-, małych i średnich firm i cieszyły się ogromnym powodzeniem. Przez ponad dwa lata działalności, od 20 listopada 2006 roku, w projekcie Akademii PARP wzięło udział ponad 56 tysięcy uczestników.

Portal Akademii PARP udostępnia obecnie jedenaście szkoleń internetowych (e-learning) z dziedziny zarządzania. Szkolenia są atrakcyjne, multimedialne i interaktywne i - co bardzo ważne - operują praktycznymi przykładami z polskiego małego i średniego biznesu. Zostały przygotowane przez uznanych ekspertów-praktyków i są dostosowane do polskich realiów. Dla osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej przygotowaliśmy szkolenie „Jak założyć własną firmę”. Jest to znakomite kompendium wiedzy dla przyszłych biznesmenów.

Teraz każdy już może zgłębiać tajniki wiedzy biznesowej z Akademią PARP - serdecznie zapraszamy!


Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: