Studia przypadków

Słoneczne megawaty [ilustracja do artykułu] Wspaniała historia uporu, ciężkiej pracy, talentu i organicznego sukcesu "made in Poland". Watt S.A. to liczący się na świecie producent kolektorów słonecznych,

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Jeszcze o konkursie Akademii PARP w gminach – zobacz nagrody

  • Autor: ans
  • Data: 2008-10-26 06:18:46
  • Odsłon: 2472
[Ilustracja do artykułu] Rozstrzygnięcie konkursu „Nasza gmina pomaga szkolić przedsiębiorców” już oczywiście za nami, natomiast jak obiecaliśmy, każda z czterech zwycięskich gmin (Stargard Szczeciński, Biała Podlaska, Dębica, Ruda Śląska) uzyskała niecodzienny materiał promujący swoją miejscowość.

Pracownicy Estakada.pl wspólnie z działami promocji gmin pieczołowicie wyszukali legendy i historie związane z gminami. Wybrali te najciekawsze - pokazujące charakter, dzielność, ducha przedsiębiorczości miejscowej ludności - i opowiedzieli je ... wierszem. Wiersze ożywili rysownicy ilustrując postaci i wydarzenia. I tak powstał rymowany utwór o pięknej Białej Pani z Białej Podlaskiej, pouczająca historia o pracowitym Karolu Goduli z Rudy Śląskiej, historia powstania Dębicy oraz niezwykła opowieść o dzielnych Białogłowych broniących Stargardu Szczecińskiego.  Pod poniższymi linkami możesz zobaczyć wszystkie 4 historie.


Zwycięzcom konkursu jeszcze raz gratulujemy!Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: