Studia przypadków

Ziarnko do ziarnka … i mamy biznes [ilustracja do artykułu]

Przykład firmy BHZ Agromat pokazuje, że nie trzeba być jednorożcem aby odnieść rynkowy sukces. Na działalności dystrybucyjnej też się nieźle zarabia. Trzeba tylko znaleźć odpowiednią niszę, jak Zbigniew Matusiak, którego firma sprzedaje surowce ekologiczne w całej Europie.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Jeszcze o konkursie Akademii PARP w gminach – zobacz nagrody

  • Autor: ans
  • Data: 2008-10-26 06:18:46
  • Odsłon: 2728
[Ilustracja do artykułu] Rozstrzygnięcie konkursu „Nasza gmina pomaga szkolić przedsiębiorców” już oczywiście za nami, natomiast jak obiecaliśmy, każda z czterech zwycięskich gmin (Stargard Szczeciński, Biała Podlaska, Dębica, Ruda Śląska) uzyskała niecodzienny materiał promujący swoją miejscowość.

Pracownicy Estakada.pl wspólnie z działami promocji gmin pieczołowicie wyszukali legendy i historie związane z gminami. Wybrali te najciekawsze - pokazujące charakter, dzielność, ducha przedsiębiorczości miejscowej ludności - i opowiedzieli je ... wierszem. Wiersze ożywili rysownicy ilustrując postaci i wydarzenia. I tak powstał rymowany utwór o pięknej Białej Pani z Białej Podlaskiej, pouczająca historia o pracowitym Karolu Goduli z Rudy Śląskiej, historia powstania Dębicy oraz niezwykła opowieść o dzielnych Białogłowych broniących Stargardu Szczecińskiego.  Pod poniższymi linkami możesz zobaczyć wszystkie 4 historie.


Zwycięzcom konkursu jeszcze raz gratulujemy!Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: