Studia przypadków

Niskopodłogowe na najwyższym poziomie [ilustracja do artykułu] Czy Polska może mieć swoją gwiazdę motoryzacji? Oto historia Solaris Bus & Coach S.A. - rodzimej firmy, która od wielu lat, z kompletnym produktem i pod własną marką odnosi sukcesy także poza Polską, w tym na bardzo konkurencyjnym rynku niemieckim!

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Jeszcze o konkursie Akademii PARP w gminach – zobacz nagrody

  • Autor: ans
  • Data: 2008-10-26 06:18:46
  • Odsłon: 2581
[Ilustracja do artykułu] Rozstrzygnięcie konkursu „Nasza gmina pomaga szkolić przedsiębiorców” już oczywiście za nami, natomiast jak obiecaliśmy, każda z czterech zwycięskich gmin (Stargard Szczeciński, Biała Podlaska, Dębica, Ruda Śląska) uzyskała niecodzienny materiał promujący swoją miejscowość.

Pracownicy Estakada.pl wspólnie z działami promocji gmin pieczołowicie wyszukali legendy i historie związane z gminami. Wybrali te najciekawsze - pokazujące charakter, dzielność, ducha przedsiębiorczości miejscowej ludności - i opowiedzieli je ... wierszem. Wiersze ożywili rysownicy ilustrując postaci i wydarzenia. I tak powstał rymowany utwór o pięknej Białej Pani z Białej Podlaskiej, pouczająca historia o pracowitym Karolu Goduli z Rudy Śląskiej, historia powstania Dębicy oraz niezwykła opowieść o dzielnych Białogłowych broniących Stargardu Szczecińskiego.  Pod poniższymi linkami możesz zobaczyć wszystkie 4 historie.


Zwycięzcom konkursu jeszcze raz gratulujemy!Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: