Studia przypadków

Słoneczne megawaty [ilustracja do artykułu] Wspaniała historia uporu, ciężkiej pracy, talentu i organicznego sukcesu "made in Poland". Watt S.A. to liczący się na świecie producent kolektorów słonecznych,

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Jak założyć własną firmę? Zamiast na swoich błędach – naucz się z Akademią PARP!

  • Autor: ans
  • Data: 2008-09-03 11:05:35
  • Odsłon: 2812
[Ilustracja do artykułu] Jeśli jesteś w trakcie zakładania firmy i chcesz zrobić to dobrze, masz okazję nauczyć się tego nie na swoich błędach (a przynajmniej nie tylko na swoich). 1 września 2008 uruchomiliśmy nowe szkolenie internetowe Akademii PARP „Jak założyć własną firmę”.

Obecnie, szkolenie jest dostępne dla osób zakładających własny biznes, w najbliższym czasie udostępnimy je (podobnie jak wszystkie inne szkolenia w portalu) także dla tych, którzy dopiero planują otworzenie firmy. „Jak założyć własną firmę” to już jedenaste szkolenie internetowe Akademii PARP. Powstało na podstawie gruntownie zaktualizowanych i odnowionych zasobów szkoleniowych Akademii PARP 2005.  

Uczestnicy nowego szkolenia poznają najważniejsze zagadnienia związane z rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej. Począwszy od formalności urzędowych, kosztów i ulg związanych z uruchomieniem firmy, dobór formy prawnej, finansowanie nowego biznesu, zagadnienia podatkowe, rekrutację pracowników, formy prawne zatrudnienia.

Wszystkie szkolenia Akademii PARP są dopasowane do potrzeb polskich małych i średnich firm. W projekcie uczestniczy już prawie 48 tysięcy pracowników i przedsiębiorców z sektora MMŚP. Serdecznie zapraszamy!
 Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: