Studia przypadków

Nie do podrobienia [ilustracja do artykułu]

Warszawski startup Talkin’ Things dostarcza globalnym koncernom rozwiązania, które sprawiają, że opakowania ich produktów stają się inteligentne – zapobiegają podrabianiu, pozwalają śledzić produkt od fabryki aż po półkę w sklepie, wchodzą w interakcje z klientem końcowym oraz stają się nośnikiem treści. Przede wszystkim zaś dostarczają producentom bezcennych informacji o rynku.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Jak założyć własną firmę? Zamiast na swoich błędach – naucz się z Akademią PARP!

  • Autor: ans
  • Data: 2008-09-03 11:05:35
  • Odsłon: 3232
[Ilustracja do artykułu] Jeśli jesteś w trakcie zakładania firmy i chcesz zrobić to dobrze, masz okazję nauczyć się tego nie na swoich błędach (a przynajmniej nie tylko na swoich). 1 września 2008 uruchomiliśmy nowe szkolenie internetowe Akademii PARP „Jak założyć własną firmę”.

Obecnie, szkolenie jest dostępne dla osób zakładających własny biznes, w najbliższym czasie udostępnimy je (podobnie jak wszystkie inne szkolenia w portalu) także dla tych, którzy dopiero planują otworzenie firmy. „Jak założyć własną firmę” to już jedenaste szkolenie internetowe Akademii PARP. Powstało na podstawie gruntownie zaktualizowanych i odnowionych zasobów szkoleniowych Akademii PARP 2005.  

Uczestnicy nowego szkolenia poznają najważniejsze zagadnienia związane z rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej. Począwszy od formalności urzędowych, kosztów i ulg związanych z uruchomieniem firmy, dobór formy prawnej, finansowanie nowego biznesu, zagadnienia podatkowe, rekrutację pracowników, formy prawne zatrudnienia.

Wszystkie szkolenia Akademii PARP są dopasowane do potrzeb polskich małych i średnich firm. W projekcie uczestniczy już prawie 48 tysięcy pracowników i przedsiębiorców z sektora MMŚP. Serdecznie zapraszamy!
 Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: