Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Konferencja Finałowa Akademii PARP

  • Autor: ans
  • Data: 2008-07-04 20:37:37
  • Odsłon: 3284
[Ilustracja do artykułu] 26 czerwca 2008 roku w Pałacu Prymasowskim w Warszawie odbyła się Konferencja Finałowa Akademii PARP.

Celem konferencji było upowszechnienie wyników projektu w tym
• upowszechnienie wyników ilościowych i jakościowych projektu Akademia PARP,
• zaprezentowanie najlepszych praktyk ze współpracy z instytucjami publicznymi i samorządowymi,
• przedstawienie doświadczeń uczestników w zastosowaniu wiedzy i umiejętności zdobytej w Akademii PARP w praktyce MMŚP.Uczestnikami konferencji byli absolwenci szkoleń internetowych i prac grupowych, a także uczestnicy szkoleń internetowych z sektora MMŚP i zaproszeni goście.
W programie konferencji obok wystąpienia Dyrektor Zespołu Rozwoju Zasobów Ludzkich w PARP Anny Świebockiej-Nerkowskiej i Zarządzającego Projektem z Estakada.pl dr Krzysztofa Hejduka, znalazło się wystąpienie zastępcy Prezesa Urzędu Patentowego Andrzeja Pyrży. Gościliśmy także przedstawicieli Urzędów Miast - zwycięzców konkursu Akademii PARP dla Gmin, dr Andrzeja Rzońcę z Forum Obywatelskiego Rozwoju i Michała Gawryszczaka z Konfederacji Pracodawców Polskich. Zaprezentowane zostały studia przypadków historii sukcesu z portalu Akademii PARP. Wystąpili także sami uczestnicy szkoleń Akademii PARP.

Konferencja zakończona została losowaniem wartościowych nagród - spośród obecnych absolwentów prac grupowych palmtopa wylosował Pan Tomasz Dubiszewski. Ponadto wśród uczestników konferencji z sektora MMŚP rozlosowaliśmy kilkadziesiąt innych upominków z logiem Akademii PARP - pamięci USB, t-shirtów, czapeczek i maskotek. Wygranym gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konferencji serdecznie dziękujemy za udział. Szczególne podziękowania za niezwykle optymistyczne i pełne pozytywnych emocji wystąpienia składamy prelegentom - absolwentom Akademii PARP: Pani Marii Dragunowicz z firmy Biuro Posrednictwa Finansowego, Panu Marcinowi Sobieckiemu z firmy MEDU, Panu Andrzejowi Odziemczykowi z firmy Inter-Team, Panu Zbyszkowi Miłoszowi z Magnum Bonum oraz Pani Romanie Turewicz z firmy Centrom. Uprzejmie dziękujemy również za prelekcje - pokrzepiające historie sukcesu: Panu Wiesławowi Chodkowskiemu z firmy HELIKON, Panu Sebastianowi Madejowi z firmy Dominium Pizza oraz Panu Wojciechowi Szapielowi z firmy PIF. W najbliższym czasie na portalu Akademii PARP przedstawimy podsumowanie wyników projektu i inne ważne komunikaty.

 Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: