Studia przypadków

Ziarnko do ziarnka … i mamy biznes [ilustracja do artykułu]

Przykład firmy BHZ Agromat pokazuje, że nie trzeba być jednorożcem aby odnieść rynkowy sukces. Na działalności dystrybucyjnej też się nieźle zarabia. Trzeba tylko znaleźć odpowiednią niszę, jak Zbigniew Matusiak, którego firma sprzedaje surowce ekologiczne w całej Europie.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Konferencja Finałowa Akademii PARP

  • Autor: ans
  • Data: 2008-07-04 20:37:37
  • Odsłon: 3113
[Ilustracja do artykułu] 26 czerwca 2008 roku w Pałacu Prymasowskim w Warszawie odbyła się Konferencja Finałowa Akademii PARP.

Celem konferencji było upowszechnienie wyników projektu w tym
• upowszechnienie wyników ilościowych i jakościowych projektu Akademia PARP,
• zaprezentowanie najlepszych praktyk ze współpracy z instytucjami publicznymi i samorządowymi,
• przedstawienie doświadczeń uczestników w zastosowaniu wiedzy i umiejętności zdobytej w Akademii PARP w praktyce MMŚP.Uczestnikami konferencji byli absolwenci szkoleń internetowych i prac grupowych, a także uczestnicy szkoleń internetowych z sektora MMŚP i zaproszeni goście.
W programie konferencji obok wystąpienia Dyrektor Zespołu Rozwoju Zasobów Ludzkich w PARP Anny Świebockiej-Nerkowskiej i Zarządzającego Projektem z Estakada.pl dr Krzysztofa Hejduka, znalazło się wystąpienie zastępcy Prezesa Urzędu Patentowego Andrzeja Pyrży. Gościliśmy także przedstawicieli Urzędów Miast - zwycięzców konkursu Akademii PARP dla Gmin, dr Andrzeja Rzońcę z Forum Obywatelskiego Rozwoju i Michała Gawryszczaka z Konfederacji Pracodawców Polskich. Zaprezentowane zostały studia przypadków historii sukcesu z portalu Akademii PARP. Wystąpili także sami uczestnicy szkoleń Akademii PARP.

Konferencja zakończona została losowaniem wartościowych nagród - spośród obecnych absolwentów prac grupowych palmtopa wylosował Pan Tomasz Dubiszewski. Ponadto wśród uczestników konferencji z sektora MMŚP rozlosowaliśmy kilkadziesiąt innych upominków z logiem Akademii PARP - pamięci USB, t-shirtów, czapeczek i maskotek. Wygranym gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konferencji serdecznie dziękujemy za udział. Szczególne podziękowania za niezwykle optymistyczne i pełne pozytywnych emocji wystąpienia składamy prelegentom - absolwentom Akademii PARP: Pani Marii Dragunowicz z firmy Biuro Posrednictwa Finansowego, Panu Marcinowi Sobieckiemu z firmy MEDU, Panu Andrzejowi Odziemczykowi z firmy Inter-Team, Panu Zbyszkowi Miłoszowi z Magnum Bonum oraz Pani Romanie Turewicz z firmy Centrom. Uprzejmie dziękujemy również za prelekcje - pokrzepiające historie sukcesu: Panu Wiesławowi Chodkowskiemu z firmy HELIKON, Panu Sebastianowi Madejowi z firmy Dominium Pizza oraz Panu Wojciechowi Szapielowi z firmy PIF. W najbliższym czasie na portalu Akademii PARP przedstawimy podsumowanie wyników projektu i inne ważne komunikaty.

 Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: