Studia przypadków

W zintegrowanej sali operacyjnej [ilustracja do artykułu]

Firma Alvo ze Śmigla zaczęła jako producent mebli gastronomicznych, a dziś bez kompleksów konkuruje na najbardziej wymagających rynkach, oferując zaawansowane rozwiązania dla sal operacyjnych i szpitali.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP w Trójmieście

  • Autor: and
  • Data: 2006-12-07 17:42:19
  • Odsłon: 2625
[Ilustracja do artykułu] Kolejny warsztat Akademii PARP odbył się 29 listopada w Urzędzie Miasta w Sopocie. Było nam bardzo miło spotkać się z regionalnymi przedsiębiorcami.

Podczas warsztatu uczestnicy uzyskali kompleksowe informacje na temat szkoleń internetowych i innych form e-learning oraz korzystania z portalu edukacyjnego Akademia PARP. W prezentacjach brał udział także Sekretarz Miasta Sopotu.Wykład i dyskusję poprowadziła Magdalena Robak, ekspert merytoryczny Akademii PARP. Zajęcia dotyczące zarządzania zmianą w firmie cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczestników. Po wykładzie przedsiębiorcy mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji z opiekunami szkoleń oraz ekspertem. Większość osób obecnych na warsztacie zadeklarowała, że zaloguje się na portalu jeszcze tego samego dnia.Akademia PARP ponownie odwiedzi województwo pomorskie w 2007 roku.


Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: