Studia przypadków

Ziarnko do ziarnka … i mamy biznes [ilustracja do artykułu]

Przykład firmy BHZ Agromat pokazuje, że nie trzeba być jednorożcem aby odnieść rynkowy sukces. Na działalności dystrybucyjnej też się nieźle zarabia. Trzeba tylko znaleźć odpowiednią niszę, jak Zbigniew Matusiak, którego firma sprzedaje surowce ekologiczne w całej Europie.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Ponad 35 tysięcy uczestników Akademii PARP!

  • Autor: ans
  • Data: 2008-04-27 17:39:16
  • Odsłon: 2372
[Ilustracja do artykułu] Na początku kwietnia 2008 liczba zarejestrowanych uczestników szkoleń internetowych Akademii PARP przekroczyła 35 tysięcy! Niesłabnącą popularnością cieszą się szkolenia „Jak rozwijać firmę? Systemy zarządzania dla MŚP” i „Negocjacje handlowe w MSP”. Przedsiębiorcy i pracownicy z sektora małych i średnich firm chętnie pogłębiają swoją wiedzę także w szkoleniach „Zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientem” oraz „Windykacja należności pieniężnych i zarządzania płynnością MSP”.

Największą grupę uczestników Akademii PARP stanowią właściciele lub pracownicy mikroprzedsiębiorstw (62 proc.), zatrudniające do 9 pracowników. Najwięcej uczestników prowadzi działalność na terenie województw: mazowieckiego (23,5 proc.), śląskiego (11 proc.) i dolnośląskiego (8 proc.). Najmniej: z województwa opolskiego i świętokrzyskiego (po 2 proc.).

Udział kobiet i mężczyzn wśród ogółu uczestników Akademii PARP wynosi odpowiednio 52 i 48 procent. Panie okazują się być bardziej zdyscyplinowane w korzystaniu ze szkoleń internetowych Akademii PARP. Spośród kończących szkolenie i uzyskujących certyfikaty 54 procent stanowią kobiety.

Średnia wieku uczestników to 32 lata. Wykształcenie wyższe zadeklarowało ponad 68 procent zapisanych na szkolenia.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do korzystania z bezpłatnych, biznesowych szkoleń internetowych jeszcze tylko do końca czerwca 2008! Zapewniamy nowoczesne rozwiązania szkoleniowe, opracowane przez polskich ekspertów specjalnie dla firm z sektora MMSP. Do dyspozycji naszych uczestników pozostają opiekunowie, przez 6 dni w tygodniu (pon. - sob. 8:00 - 20:00), dostępni pod numerem infolinii 0-801 444 677 (0-801 444 MSP) lub mailowo pod adresem mailto:msp@akademiaparp.gov.pl.

Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: