Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Ponad 35 tysięcy uczestników Akademii PARP!

  • Autor: ans
  • Data: 2008-04-27 17:39:16
  • Odsłon: 2543
[Ilustracja do artykułu] Na początku kwietnia 2008 liczba zarejestrowanych uczestników szkoleń internetowych Akademii PARP przekroczyła 35 tysięcy! Niesłabnącą popularnością cieszą się szkolenia „Jak rozwijać firmę? Systemy zarządzania dla MŚP” i „Negocjacje handlowe w MSP”. Przedsiębiorcy i pracownicy z sektora małych i średnich firm chętnie pogłębiają swoją wiedzę także w szkoleniach „Zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientem” oraz „Windykacja należności pieniężnych i zarządzania płynnością MSP”.

Największą grupę uczestników Akademii PARP stanowią właściciele lub pracownicy mikroprzedsiębiorstw (62 proc.), zatrudniające do 9 pracowników. Najwięcej uczestników prowadzi działalność na terenie województw: mazowieckiego (23,5 proc.), śląskiego (11 proc.) i dolnośląskiego (8 proc.). Najmniej: z województwa opolskiego i świętokrzyskiego (po 2 proc.).

Udział kobiet i mężczyzn wśród ogółu uczestników Akademii PARP wynosi odpowiednio 52 i 48 procent. Panie okazują się być bardziej zdyscyplinowane w korzystaniu ze szkoleń internetowych Akademii PARP. Spośród kończących szkolenie i uzyskujących certyfikaty 54 procent stanowią kobiety.

Średnia wieku uczestników to 32 lata. Wykształcenie wyższe zadeklarowało ponad 68 procent zapisanych na szkolenia.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do korzystania z bezpłatnych, biznesowych szkoleń internetowych jeszcze tylko do końca czerwca 2008! Zapewniamy nowoczesne rozwiązania szkoleniowe, opracowane przez polskich ekspertów specjalnie dla firm z sektora MMSP. Do dyspozycji naszych uczestników pozostają opiekunowie, przez 6 dni w tygodniu (pon. - sob. 8:00 - 20:00), dostępni pod numerem infolinii 0-801 444 677 (0-801 444 MSP) lub mailowo pod adresem mailto:msp@akademiaparp.gov.pl.

Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: