Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Końcowe wyniki konkursu Akademii PARP w gminach

  • Autor: tmh
  • Data: 2008-04-01 13:21:40
  • Odsłon: 2974
[Ilustracja do artykułu] W okresie 1 lutego - 31 marca 2008 odbył się konkurs „Nasza gmina pomaga szkolić przedsiębiorców” promujący lokalnie udział firm MMSP w szkoleniach Akademii PARP. Zwycięskie gminy zostaną wyróżnione w mediach i opracowaniem materiałów promocyjnych. Na naszym portalu znajdują się końcowe wyniki konkursu.

Konkurs spotkał się z szerokim odzewem władz samorządowych, lokalnych środowisk biznesowych, stowarzyszeń i agencji rozwoju lokalnego, które pomagają promować bezpłatne szkolenia internetowe dla przedsiębiorców i pracowników mikro, małych i średnich firm.

Konkurs polegał na zachęcaniu lokalnych przedsiębiorców i ich pracowników do zapisywania się na szkolenia internetowe Akademii PARP. Uczestnicy przy zapisywaniu się na pierwsze szkolenie określają siedzibę firmy. Zwycięskie gminy zostaną wyróżnione w mediach i na naszym portalu, opracowane zostaną też atrakcyjne materiały w formie komiksowej, promujące przedsiębiorczość w zwycięskich gminach do wykorzystania w działalności promocyjnej gminy.

Załączone zestawienie pokazuje końcowe wyniki konkursu. Po najechaniu kursorem na mapkę można się dowiedzieć jak wyglądają rezultaty w poszczególnych województwach. Gminy miejsko-wiejskie są pokazywane w tej samej kategorii co gminy miejskie.

Procentowy przyrost ilości uczestników w gminach jest wyliczony w odniesieniu do analogicznego okresu poprzedzającego konkurs.

Zdecydowaliśmy się też rozszerzyć grono zwycięskich gmin do 4, czwarta zwycięska gmina jest tą, z której nie było żadnych uczestników Akademii PARP przed 1 lutego 2008, natomiast w czasie trwania konkursu uzyskała największą ilość uczestników.

Najlepszymi gminami okazały się:

1. Stargard Szczeciński, powiat stargardzki, województwo zachodniopomorskie
2. Biała Podlaska, powiat bialski, województwo lubelskie
3. Dębica, powiat dębicki, województwo podkarpackie
4. Ruda Śląska, powiat Ruda Śląska, województwo śląskie

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: