Studia przypadków

Niskopodłogowe na najwyższym poziomie [ilustracja do artykułu] Czy Polska może mieć swoją gwiazdę motoryzacji? Oto historia Solaris Bus & Coach S.A. - rodzimej firmy, która od wielu lat, z kompletnym produktem i pod własną marką odnosi sukcesy także poza Polską, w tym na bardzo konkurencyjnym rynku niemieckim!

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Pomóż swojej gminie wygrać konkurs!

  • Autor: ans
  • Data: 2008-01-21 05:22:14
  • Odsłon: 2349
[Ilustracja do artykułu] Serdecznie zapraszamy wszystkie polskie gminy - władze samorządowe we współpracy z lokalnymi środowiskami biznesowymi, stowarzyszeniami i agencjami rozwoju lokalnego - do udziału w konkursie „Nasza gmina pomaga szkolić przedsiębiorców”. Konkurs ma na celu lokalne promowanie bezpłatnych szkoleń internetowych dla przedsiębiorców i pracowników mikro, małych i średnich firm.

Konkurs polegać będzie na zachęcaniu lokalnych przedsiębiorców i ich pracowników do zapisywania się na szkolenia internetowe Akademii PARP. Czas trwania konkursu: od 1 lutego do 31 marca 2008.  Uczestnicy przy zapisywaniu się na pierwsze szkolenie określają siedzibę firmy. Na podstawie tych danych z wszystkich gmin w Polsce zostaną wyłonione trzy gminy, z których zgłosi się najwięcej nowych uczestników. Zwycięskie gminy zostaną wyróżnione w mediach i na naszym portalu, opracowane zostaną też atrakcyjne materiały w formie komiksowej promujące przedsiębiorczość w zwycięskich gminach, do wykorzystania w działalności promocyjnej gminy. W czasie trwania konkursu na portalu Akademii PARP będziemy publikować aktualizowany co tydzień ranking z udziałem poszczególnych gmin.

Gorąco zachęcamy też przedsiębiorców i pracowników z sektora MMSP do zapisywania się na szkolenia internetowe Akademii PARP. Zdobywając nową wiedzę i umiejętności pomagasz wygrać konkurs swojej gminie!

Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: