Studia przypadków

Ziarnko do ziarnka … i mamy biznes [ilustracja do artykułu]

Przykład firmy BHZ Agromat pokazuje, że nie trzeba być jednorożcem aby odnieść rynkowy sukces. Na działalności dystrybucyjnej też się nieźle zarabia. Trzeba tylko znaleźć odpowiednią niszę, jak Zbigniew Matusiak, którego firma sprzedaje surowce ekologiczne w całej Europie.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Pomóż swojej gminie wygrać konkurs!

  • Autor: ans
  • Data: 2008-01-21 05:22:14
  • Odsłon: 2480
[Ilustracja do artykułu] Serdecznie zapraszamy wszystkie polskie gminy - władze samorządowe we współpracy z lokalnymi środowiskami biznesowymi, stowarzyszeniami i agencjami rozwoju lokalnego - do udziału w konkursie „Nasza gmina pomaga szkolić przedsiębiorców”. Konkurs ma na celu lokalne promowanie bezpłatnych szkoleń internetowych dla przedsiębiorców i pracowników mikro, małych i średnich firm.

Konkurs polegać będzie na zachęcaniu lokalnych przedsiębiorców i ich pracowników do zapisywania się na szkolenia internetowe Akademii PARP. Czas trwania konkursu: od 1 lutego do 31 marca 2008.  Uczestnicy przy zapisywaniu się na pierwsze szkolenie określają siedzibę firmy. Na podstawie tych danych z wszystkich gmin w Polsce zostaną wyłonione trzy gminy, z których zgłosi się najwięcej nowych uczestników. Zwycięskie gminy zostaną wyróżnione w mediach i na naszym portalu, opracowane zostaną też atrakcyjne materiały w formie komiksowej promujące przedsiębiorczość w zwycięskich gminach, do wykorzystania w działalności promocyjnej gminy. W czasie trwania konkursu na portalu Akademii PARP będziemy publikować aktualizowany co tydzień ranking z udziałem poszczególnych gmin.

Gorąco zachęcamy też przedsiębiorców i pracowników z sektora MMSP do zapisywania się na szkolenia internetowe Akademii PARP. Zdobywając nową wiedzę i umiejętności pomagasz wygrać konkurs swojej gminie!

Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: