Studia przypadków

Niskopodłogowe na najwyższym poziomie [ilustracja do artykułu] Czy Polska może mieć swoją gwiazdę motoryzacji? Oto historia Solaris Bus & Coach S.A. - rodzimej firmy, która od wielu lat, z kompletnym produktem i pod własną marką odnosi sukcesy także poza Polską, w tym na bardzo konkurencyjnym rynku niemieckim!

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Pierwszy warsztat regionalny

  • Autor: ans
  • Data: 2006-11-29 15:18:57
  • Odsłon: 2482
[Ilustracja do artykułu] 24 listopada Akademia PARP gościła w Koninie. Specjalnie na warsztat przybył Prezydent Konina Kazimierz Pałasz, który przerwał kampanię wyborczą, aby spotkać się z przedsiębiorcami z MMŚP.

Warsztat odbył się w Sali Ratuszowej Urzędu Miasta Konina. Uczestniczyło w nim ponad 20 pracowników mikro, małych i średnich firm z całej Wielkopolski.

Uczestnicy warsztatu mieli okazję spotkać się z Prezydentem Konina Kazimierzem Pałaszem, który mówił m.in. o tym, jak miasto wspiera inwestorów, szczególnie z sektora MMŚP. Odwiedził nas także dziennikarz prasy regionalnej.

Wszyscy przybyli przedsiębiorcy wzięli udział w prezentacji szkoleń internetowych i portalu Akademii PARP oraz w części warsztatowej. W czasie warsztatu mogli zarejestrować się na portalu. Uczestnicy mieli również okazję poeksperymentować z wideoczatami i zadać pytania obecnemu opiekunowi.

W przerwach między prezentacjami uczestnicy warsztatu wymieniali między sobą opinie o e-learningu. Jeden z nich, prowadzący hurtownię materiałów budowlanych, zapowiedział, że szkolenia Akademii PARP będą obowiązkowe dla jego pracowników. Właściciel firmy cukierniczej chce jak najszybciej wprowadzić zmiany w swojej firmie. Wśród przedsiębiorców nie zabrakło osób prowadzących firmy szkoleniowe. Niektórzy uczestniczyli już w wielu projektach finansowanych przez EFS, ale po obejrzeniu szkoleń opracowanych przez Estakada.pl uznali, że przejdą na szkolenia metodą e-learning.Kolejny warsztat regionalny Akademii PARP w Wielkopolsce odbędzie się w 2007 roku.


Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: