Studia przypadków

Niskopodłogowe na najwyższym poziomie [ilustracja do artykułu] Czy Polska może mieć swoją gwiazdę motoryzacji? Oto historia Solaris Bus & Coach S.A. - rodzimej firmy, która od wielu lat, z kompletnym produktem i pod własną marką odnosi sukcesy także poza Polską, w tym na bardzo konkurencyjnym rynku niemieckim!

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP na Dolnym Śląsku

  • Autor: ans
  • Data: 2007-11-02 10:17:46
  • Odsłon: 2165
[Ilustracja do artykułu] Ostatni warsztat regionalny Akademii PARP w 2007 roku miał miejsce 23 października 2007 w Świdnicy. W Sali Narad Urzędu Miejskiego spotkaliśmy się ze świdnickimi przedsiębiorcami z firm z sektora MMSP.

Warsztat otworzył Prezydent Świdnicy Wojciech Murdzek. Pan Prezydent wyraził swoje poparcie dla e-learningu i Akademii PARP.  – Cieszę się, że urząd może pomóc w realizacji tego programu edukacyjnego – powiedział Pan Prezydent i gorąco namawiał uczestników do promowania szkoleń internetowych Akademii PARP.



Ekspert merytoryczny Akademii PARP, Sławomir Krynicki, zaprezentował zagadnienia związane ze strategią przedsiębiorstwa w handlu elektronicznym. Poruszył również temat marketingu internetowego. Uczestnicy warsztatu chętnie zadawali pytania, m. in. jak działać w e-biznesie.

W ostatniej części warsztatu uczestnicy mogli zapoznać się z działaniem portalu Akademii PARP i „na żywo” zobaczyć jak wygląda szkolenie internetowe. Przedstawiciel opiekunów odpowiadał na pytania uczestników.



Warsztat regionalny w Akademii PARP w Świdnicy był ósmym warsztatem w czwartej edycji, trzydziestym drugim warsztatem od początku projektu i jednocześnie ostatnim zaplanowanym spotkaniem z przedsiębiorcami z mikro, małych i średnich firm w Akademii PARP.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z bezpłatnych szkoleń internetowych Akademii PARP. 

Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: