Studia przypadków

Mieć oko na software [ilustracja do artykułu]

Przykład rebug.io pokazuje, że ewolucja usługi, i to już działającej, to nic niezwykłego w świecie startupowym – stworzone przez wrocławian oprogramowanie do automatycznego wyłapywania błędów programistycznych znalazło wiele innych zastosowań. Od ulepszenia obszarów UX (user experience) po przeprowadzenie klienta przez proces zakupowy na stronie internetowej. W przyszłości firma chce zatrudnić wyjątkowych testerów – osoby z zespołem Aspergera i wysokofunkcjonujących autystyków.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP na Podlasiu

  • Autor: ans
  • Data: 2007-10-25 01:01:28
  • Odsłon: 2490
[Ilustracja do artykułu] Szósty warsztat w czwartej edycji warsztatów regionalnych Akademii PARP odbył się 17 października 2007 w Urzędzie Miasta w Białymstoku. Przedsiębiorcy z mikro, małych i średnich firm przyjechali z różnych miejscowości województwa podlaskiego.

Po krótkim otwarciu warsztatu głos zabrał Prezydent Miasta dr hab. Tadeusz Truskolaski. Uczestnicy z uwagą słuchali Pana Prezydenta, który poparł projekt Akademii PARP i promowanie e-learningu w regionie Białegostoku.

Tomasz Sidewicz, ekspert Akademii PARP, przedstawił zagadnienia savoir – vivre w negocjacjach. Ekspert omówił też pomocne w negocjacjach techniki rozpoznawania cech charakteru rozmówcy na podstawie gestów i reakcji. Po wykładzie wywiązała się żywa dyskusja z uczestnikami warsztatu.Przedstawiciele Akademii PARP przedstawili tematykę wszystkich dziesięciu szkoleń internetowych, które są już dostępne na portalu edukacyjnym. Uczestnicy byli pod wrażeniem systemu wsparcia, które oferuje Akademia PARP, zwłaszcza dostępności opiekunów przez sześć dni w tygodniu,12 godzin dziennie.Akademia PARP odwiedza jeszcze Przemyśl (19.10) i Świdnicę (23.10). Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach regionalnych!

Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: