Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP na Podlasiu

  • Autor: ans
  • Data: 2007-10-25 01:01:28
  • Odsłon: 2693
[Ilustracja do artykułu] Szósty warsztat w czwartej edycji warsztatów regionalnych Akademii PARP odbył się 17 października 2007 w Urzędzie Miasta w Białymstoku. Przedsiębiorcy z mikro, małych i średnich firm przyjechali z różnych miejscowości województwa podlaskiego.

Po krótkim otwarciu warsztatu głos zabrał Prezydent Miasta dr hab. Tadeusz Truskolaski. Uczestnicy z uwagą słuchali Pana Prezydenta, który poparł projekt Akademii PARP i promowanie e-learningu w regionie Białegostoku.

Tomasz Sidewicz, ekspert Akademii PARP, przedstawił zagadnienia savoir – vivre w negocjacjach. Ekspert omówił też pomocne w negocjacjach techniki rozpoznawania cech charakteru rozmówcy na podstawie gestów i reakcji. Po wykładzie wywiązała się żywa dyskusja z uczestnikami warsztatu.Przedstawiciele Akademii PARP przedstawili tematykę wszystkich dziesięciu szkoleń internetowych, które są już dostępne na portalu edukacyjnym. Uczestnicy byli pod wrażeniem systemu wsparcia, które oferuje Akademia PARP, zwłaszcza dostępności opiekunów przez sześć dni w tygodniu,12 godzin dziennie.Akademia PARP odwiedza jeszcze Przemyśl (19.10) i Świdnicę (23.10). Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach regionalnych!

Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: