Studia przypadków

Ziarnko do ziarnka … i mamy biznes [ilustracja do artykułu]

Przykład firmy BHZ Agromat pokazuje, że nie trzeba być jednorożcem aby odnieść rynkowy sukces. Na działalności dystrybucyjnej też się nieźle zarabia. Trzeba tylko znaleźć odpowiednią niszę, jak Zbigniew Matusiak, którego firma sprzedaje surowce ekologiczne w całej Europie.

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Warsztat Akademii PARP w Elblągu

  • Autor: ans
  • Data: 2007-10-18 18:40:51
  • Odsłon: 2840
[Ilustracja do artykułu] Warsztat dla przedsiębiorców z województwa warmińsko – mazurskiego odbył się 16 października 2007 w Urzędzie Miasta w Elblągu.

Tradycyjnie już, uczestnicy warsztatu regionalnego Akademii PARP zapoznali się z tematyką szkoleń internetowych, dostępnych na portalu. Przedstawiciele Akademii PARP omówili zasady korzystania i zaliczania szkoleń internetowych.

Ekspert merytoryczny Akademii PARP Tomasz Sidewicz wciągnął obecnych przedsiębiorców w żywą dyskusję nt. negocjacji. Najwięcej pytań zrodziła tzw. strategia win-win w negocjacjach oraz sposoby osiągania kompromisu.Uczestnicy warsztatu w Elblągu byli bardzo aktywni i zainteresowani możliwością udziału w szkoleniach internetowych Akademii PARP, również przez współpracowników, którzy nie mogli przyjechać na warsztat. Oczywiście obecność na warsztacie nie jest konieczna do wzięcia udziału w szkoleniach!Po Elblągu warsztaty regionalne Akademii PARP w 2007 roku odbywają się już tylko w trzech miastach – w Białymstoku (17.10), Przemyślu (19.10) oraz Świdnicy (23.10).

Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: