Studia przypadków

Niskopodłogowe na najwyższym poziomie [ilustracja do artykułu] Czy Polska może mieć swoją gwiazdę motoryzacji? Oto historia Solaris Bus & Coach S.A. - rodzimej firmy, która od wielu lat, z kompletnym produktem i pod własną marką odnosi sukcesy także poza Polską, w tym na bardzo konkurencyjnym rynku niemieckim!

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Warsztat Akademii PARP w Elblągu

  • Autor: ans
  • Data: 2007-10-18 18:40:51
  • Odsłon: 2715
[Ilustracja do artykułu] Warsztat dla przedsiębiorców z województwa warmińsko – mazurskiego odbył się 16 października 2007 w Urzędzie Miasta w Elblągu.

Tradycyjnie już, uczestnicy warsztatu regionalnego Akademii PARP zapoznali się z tematyką szkoleń internetowych, dostępnych na portalu. Przedstawiciele Akademii PARP omówili zasady korzystania i zaliczania szkoleń internetowych.

Ekspert merytoryczny Akademii PARP Tomasz Sidewicz wciągnął obecnych przedsiębiorców w żywą dyskusję nt. negocjacji. Najwięcej pytań zrodziła tzw. strategia win-win w negocjacjach oraz sposoby osiągania kompromisu.Uczestnicy warsztatu w Elblągu byli bardzo aktywni i zainteresowani możliwością udziału w szkoleniach internetowych Akademii PARP, również przez współpracowników, którzy nie mogli przyjechać na warsztat. Oczywiście obecność na warsztacie nie jest konieczna do wzięcia udziału w szkoleniach!Po Elblągu warsztaty regionalne Akademii PARP w 2007 roku odbywają się już tylko w trzech miastach – w Białymstoku (17.10), Przemyślu (19.10) oraz Świdnicy (23.10).

Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: