Studia przypadków

Izotopy i nie tylko [ilustracja do artykułu]

– Siła Synektik tkwi w szukaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają pacjentom w diagnostyce i terapii. Nieustannie poszerzamy kompetencje i wchodzimy w nowe obszary biznesowe przy jednoczesnym umacnianiu pozycji w dotychczasowych segmentach działalności - mówi Magdalena Kowalewska, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich grupy Synektik. Spółka zaczynała od dystrybucji i serwisowania sprzętu medycznego – dzisiaj jest krajowym liderem w produkcji radiofarmaceutyków. Dzięki wsparciu z programu Horyzont 2020 prowadzi prace nad innowacyjnym kardioznacznikiem.  

więcej Przeczytaj całą historię inne Inne historie sukcesu

Akademia PARP w Krakowie

  • Autor: tmh
  • Data: 2007-10-17 16:31:11
  • Odsłon: 3455
[Ilustracja do artykułu] Kolejnym miastem na trasie warsztatów regionalnych Akademii PARP było królewskie miasto Kraków. Spotkanie z krakowskimi przedsiębiorcami z mikro, małych i średnich firm odbyło się 11 października 2007 w Urzędzie Miasta.

Uczestnicy warsztatu dowiedzieli się dlaczego małe i średnie firmy powinny się szkolić i na czym polega e-learning. Zapoznali się z możliwościami, jakie daje Akademia PARP. Przedsiębiorcy z Krakowa byli szczególnie zainteresowani portalem edukacyjnym Akademii PARP od strony technicznej.Część „Wykład i dyskusja z ekspertem” poprowadziła Iwona Ekkert, ekspert merytoryczny Akademii PARP. Przedstawiła zagadnienia dotyczące komunikacji interpersonalnej i zarządzania zespołem. Uczestnicy dowiedzieli się również co zrobić, aby być skutecznym liderem. Dzięki prelekcji właściciele i pracownicy firm z sektora MSP dowiedzieli się, jak ważna w zarządzaniu przedsiębiorstwem może być umiejętność korzystania z psychologii społecznej.
Uczestnicy zmartwili się na wieść, że projekt Akademii PARP kończy się w tym roku. Dopytywali się czy w 2008 roku będzie jednak możliwy dostęp do szkoleń i portalu edukacyjnego. Uczestnicy byli pod wrażeniem szkoleń internetowych, przygotowywanych przez Estakada.pl. Zwrócili uwagę na bardzo ciekawą i efektywną formę szkoleń, które są bogate w studia przypadków i tzw. najlepsze praktyki. - Szkolenia Akademii PARP zaskakują wskazówkami, przydatnymi w prowadzeniu działalności gospodarczej i zarządzaniu firmą – jednogłośnie twierdzili krakowscy przedsiębiorcy.Akademia PARP odwiedza jeszcze cztery polskie miasta. 16 października 2007 odbędzie się warsztat w Elblągu, 17 października 2007 w Białymstoku. Zapraszamy także na spotkania z Akademią PARP do Przemyśla (19.10) i Świdnicy (23.10). Warsztaty Akademii PARP są bezpłatne, a formularze zgłoszeniowe znajdują się na portalu Akademii PARP.

Forum

Zaloguj się, aby dodawać wpisy na forum.

Wszystkie komentarze do artykułu

Uwaga: wpisy na forum artykułu są wypowiedziami prywatnych osób.
Za wypowiedzi te organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Jeśli Twoim zdaniem naruszają one przepisy prawa, dobre obyczaje lub regulamin portalu:
zgłoś naruszenie zasad


Podziel się: